Відкрито прийом заявок на магістерську програму

“Фотоніка для захисту, надійності і безпеки”
(“Photonics for Security, Reliability and Safety”)

Національний університет “Львівська політехніка” є асоційованим академічним партнером спільної магістерської програми “Фотоніка для захисту, надійності і безпеки” (“Photonics for Security, Reliability and Safety”), яка координується французьким науково-дослідним університетом Жана Моне (University Jean Monnet, France) у співпраці з трьома вищими навчальними закладами: Університетом Париж-Ест Кретей (University Paris-Est Créteil, France), Університетом Східної Фінляндії (University of Eastern Finland, Finland) та Туринським політехнічним університетом (Politecnico di Torino, Italy).

Контактною особою (координатором) від Львівської політехніки є завідувач кафедри фотоніки професор Ярослав Бобицький.

Крайній термін подання заявок на 2021–2023 роки навчання – 6 лютого 2021 року.

Інформаційне повідомлення